КаталогНашi роботиДоставка та сплатаКонтакти
КаталогНашi роботиДоставка та сплатаКонтакти

Питання-відповідь
question-answer
Чи можливо виготовлення тестового зразка коробки для нашого замовлення?

Перед виконанням Вашого замовлення, ми можемо виконати або надати Вам тестовий зразок для остаточного узгодження всіх деталей. Тестовий зразок платний - заставна вартість як при виготовленні коробки тиражем 1шт. При подальшому замовленні за умови повернення зразка в тому ж вигляді, в якому був Вами отримано, заставна вартість повертається. І так, ми виробляємо коробки від однієї штуки. У разі, якщо Вам потрібна одна коробка, вона буде розрахована як окреме замовлення, не як тестовий зразок. Якщо Ви хочете побачити якість коробок, виконаних нами, Ви можете під'їхати до нас в офіс і подивитися на коробки, що ми зробили, переконатися що це дійсно те, що Вам потрібно і відразу ж зробити замовлення

question-answer
Мені необхідно оплатити замовлення за безготівковим розрахунком. Які документи Ви надаєте?

Якщо ви робите платіж від юридичної особи, необхідно надати нам реєстраційні дані майбутнього платника, і ми випишемо Вам рахунок без ПДВ, а при передачі товару надамо накладну про відвантаження товару. І звичайно надамо документи від кого буде виставлений рахунок.

question-answer
Чи можна зробити 100 коробок за два-три дні? Від чого залежить термін виготовлення коробок?

Ми можемо виконати коробки в стислі терміни, але для цього Вам необхідно повідомити що у Вас термінове замовлення, по телефону або через e-mail. У такому випадку, якщо технічно це можливо, протягом трьох днів після затвердження Ви зможете отримати готові коробки. Стандартний термін виконання замовлення - 10 робочих днів після затвердження. Цей період залежить від тиражу, розміру коробки, складності ложемента, доп. робіт, якщо такі будуть необхідні і т.п. Вам звичайно не потрібно буде вникати в ці деталі, Ви завжди можете просто запитати наших менеджерів, і ми підкажемо на коли ми можемо виготовити Ваші коробки. ВАЖЛИВО! Замовлення вважається затвердженим після того, як всі макети для друку, розміри коробки затверджені, і є підтвердження передоплати. Коли здійснена передоплата, а макети, розмір і колір коробки ще не затверджені - проект вважається не затвердженим. Ми будемо Вам нагадувати, рекомендувати, намагатися допомогти, якщо виникли якісь труднощі під час узгодження, але без затвердження коробки не виготовляємо.

question-answer
Чи можна зробити замовлення з доставкою в Одесу? Який термін доставки, мінімальний тираж і яка ціна?

Наше виробництво знаходиться в Києві, доставляємо по всій Україні. Вартість доставки у вартість коробок не включена, відправляємо коробки фірмами-посередниками: Нова пошта, Інтайм. Самі коробки ми пакуємо в плівку і додатково в гофрокартон для захисту під час доставки. Доставка в великі міста - один день, по областям до п'яти днів. Надіслати можемо від однієї коробки, вартість згідно тарифів перевізника, в середньому, від 50 грн., Якщо це пару невеликих коробок, і до 2000 грн при відправці великого тиражу. Для великих партій при відправці по Україні є окрема система лояльності. Не хвилюйтеся, ми знайдемо зручний і надійний спосіб, щоб Ви отримали свої красиві і довгоочікувані коробки вчасно і недорого!

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання
- зателефонуйте нам!
+38 (063) 265 34 94
question-answer
Замовити розрахунок
Як вас звати?
Ваш номер телефону
Ваш e-mail
Розмір коробки (мм)

x

x

Кількість / тираж
Ваш коментар / уточнення

Дякуємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом! Закрити
Повідомлення не відправлено! Закрити