КаталогНашi роботиДоставка та сплатаКонтакти
КаталогНашi роботиДоставка та сплатаКонтакти
Ego з ложементом

Коробок серії EGO, як Ви знаєте відмінно доповнює гідні вироби, при цьому не рідко необхідно розмістити кілька виробів в одній коробці, для цього необхідний ложемент, щоб зафіксувати кожен виріб строго на своєму місці. Це не тільки зручно, але й практично, і створюється зовсім інший вид первинної презентації продукту.

Дані коробки були розроблені спеціально для зразків мармуру. 

Особливості та переваги коробок з ложементом


Щоб замовити подарункові коробки, які ідеально підійдуть саме до упаковки вашої продукції слід врахувати цілий ряд факторів. Якщо подарунок складається з цілого ряду компонентів, то слід задуматися про придбання коробок з ложементом.
Ложемент - це спеціальні виїмки всередині коробки, які дозволять вам надійно зафіксувати предмети конкретної форми. Це універсальний варіант упаковки, які ідеально підходить для цілого ряду подарунків (наприклад, кондитерських виробів).

Коробки з ложементом як спосіб підкреслити преміальність продукції


Ложемент ідеально фіксує товар для того, щоб ви отримали можливість транспортувати його в максимальної безпеки. У наш час величезна кількість компаній використовують коробки для подарунків (опт) з ложементом, що забезпечує більш привабливу їх презентацію для кінцевого споживача.
До основних переваг коробки з ложементом слід віднести:
• практичність - даний вид упаковки відмінно підходить для абсолютно різних товарів;
• міцність - коробка може витримати певний рівень пошкоджень, перш ніж товар всередині почне отримувати шкоду, також картон дозволяє захистити подарунок від впливу води (наприклад, під час дощу);
• екологічністю - товар виготовляється з картону, сировиною для якого служить целюлоза, спеціальна обробка картону дозволяє досягти високого рівня тактильної приємності, що безумовно позначиться на престижності презентації товару;
• легкістю - картон є практично невагомим матеріалом, тому у вас не виникне додаткових труднощів при транспортуванні коробки;
• компактністю - упаковка дозволить вам зберегти товар в більш зручній формі, що забезпечить легкість в перенесенні.
Коробки з ложементом можуть прикрашатися абсолютно різними кольорами. Найчастіше вони складаються з двох основних елементів - безпосередньо основи коробки і кришки, яка додатково фіксує вироби всередині. Подарункові коробки на замовлення з ложементом повинні виготовлятися для упаковки товару з конкретною формою. Саме тому перед безпосередньо виготовленням коробки особливу увагу слід приділити її технічними характеристиками (розмірами коробки і ложемента відповідно).

Для чого використовуються коробки з ложементом


Коробки з ложементом можуть бути як круглими, так і квадратними. При цьому найбільш часто вони використовуються для упаковки, зберігання і транспортування таких товарів:
• кондитерських виробів (найчастіше цукерок);
• зброї;
• інструментів;
• скляних виробів;
• тендітних товарів;
• коштовностей і біжутерії;
• предметів одягу (набагато рідше).
Переваги співпраці з нами
Придбати подарункові коробки оптом з ложементом ви можете в нашій компанії. Ми пропонуємо зручний і справедливий спосіб розрахунку вартості коробки, який безпосередньо залежить від її технічних характеристик і необхідної кількості. Чим більшого обсягу замовлення ви оформите, тим меншу вартість вам доведеться заплатити за одну коробку.
Коробки серії Ego від нашої компанії нерідко відбуваються преміальними матеріалами, що дозволить вам подбати про належну престижності. Компанія «Boxes.in.ua» пропонує тільки якісний і надійний товар, за допомогою якого ви абсолютно точно зможете привернути увагу до вашого товару або порадувати кохану людину в його особливий день. Купити подарункову коробку з ложементом ви можете на нашому сайті, де також у вас є можливість замовити необхідні розрахунки.

Детальніше
Замовити розрахунок
Як зробити замовлення?
order-step Вибираєте що сподобалося
order-arrow
order-step Відправляєте запит на прорахунок
order-arrow
order-step Узгоджуємо та затверджуємо
order-arrow
order-step Ми виробляємо
order-arrow
order-step Забираєте готовий товар, або ми відправляємо кур'єрською службою
Схожі коробки
Подарункова коробка конструкції EGO
Детальніше
Ego коробка під статуетку
Детальніше
Виробництво коробки з нанесенням на замовлення
Детальніше
Замовити розрахунок
Як вас звати?
Ваш номер телефону
Ваш e-mail
Розмір коробки (мм)

x

x

Кількість / тираж
Ваш коментар / уточнення
Дякуємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом! Закрити
Повідомлення не відправлено! Закрити