КаталогНашi роботиДоставка та сплатаКонтакти
КаталогНашi роботиДоставка та сплатаКонтакти

Компанія BOXES спеціалізується на виготовленні коробок на замовлення, починаючи від малотиражних ексклюзивних подарункових упаковок з логотипом і закінчуючи виготовленням коробок оптом для корпоративних клієнтів за найвигіднішими цінами.

Розробка і виробництво різноманітної картонної упаковки для подарунків, товарів і продукції включають в себе також використання незвичайного дизайну, нестандартного розміру або зовнішнього вигляду і різних матеріалів. А коробки з логотипом вибирають клієнти, для яких важливо підкреслити і згадати свій бренд.

Крім того, брендована упаковка буде цікава компаніям, що спеціалізуються на виробництві сувенірної продукції або займаються квітковим бізнесом.

Не знайшли потрібний варіант з представлених на сайті зразків? Не біда! Ми займаємося виробництвом декоративної упаковки за індивідуальними ескізами та зразками. Сувенір або букет, оформлені в унікальну подарункову упаковку, неодмінно привернуть інтерес покупців.

 Чому клієнти віддають перевагу саме наш сервіс?

 - Використання автоматизованих процесів дозволяє виготовити навіть великі партії в максимально короткі терміни: все залежить від складності роботи і вибраних розмірів майбутніх коробок.

 - Компанія BOXES виготовить на замовлення декоративну упаковку різних розмірів і конструкцій. З готовими зразками Ви можете ознайомитися на нашому сайті, крім того, ми надаємо послугу виготовлення упаковки по індивідуальному ескізу.

 - Для виробництва ми використовуємо матеріали, що відповідають вимогам ГОСТу, міжнародним стандартам якості та екологічним нормам.

 Послуга виготовлення пакувальних коробок користується великою популярністю, тому ми пропонуємо своїм клієнтам індивідуальний підхід:

- якісний сервіс;

- креативних і досвідчених дизайнерів;

- оперативно працюють менеджерів.

 Виготовлення упаковки в Києві під замовлення організовано у нас на найвищому рівні, тому Ви можете бути впевнені в якості майбутньої продукції. Наша упаковка виконує естетичну функцію, і при цьому захищає товар під час транспортування і забезпечує захист від зовнішніх факторів. Нанесення логотипу або назви компанії на коробці зробить Ваш бренд більш впізнаваним і популярним.

Показати текст
Замовити розрахунок
Як вас звати?
Ваш номер телефону
Ваш e-mail
Розмір коробки (мм)

x

x

Кількість / тираж
Ваш коментар / уточнення

 

Дякуємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом! Закрити
Повідомлення не відправлено! Закрити